بدنسازها به این باورهای غلط توجه کنند

1. بدنسازها به این باورهای غلط توجه کنند - تالاب

نکات بسیار مناسب برای کسانی که به بدنسازی می روند و دوست دارند که بدنی سالم بدون استفاده از هیچ موادی داشته باشند عموما جوانانی که به باشگاه های.

2. 9 باور غلط در مورد ورزش بدنسازی - مردمان

9 باور غلط در مورد ورزش بدنسازی به هر کجا که نگاه کنید، با منابع مختلف اما بعضی افراد هدفشان این است که تا می توانند جثه شان را بزرگ کنند، اما همیشه به یاد 

3. باورهای اشتباه در ورزش بدنسازی - آکاایران

9 آوريل 2016 پس سعی کن در خوردن غذاها به کیفیت آن توجه کن . این تفکر که بدنسازها نمی توانند بدوند و کوهنوردی کنند ریشه در باور غلط از الگوی بدنسازی دارد 

4. ده باور غلط در ورزش بدنسازی - بیتوته

ورزش بدنسازی بدنسازی ده باور غلط در ورزش بدنسازی آب کردن چربی های شکم است که در این دسته ورزشها بدن از ذخائر گلیکوژن مصرف می کند و برای چربی آب توجه داشته باشید چربی سوزی و عضله سازی به حجم زیاد به طور همزمان امکان پذیر نمی باشد.

5. باور غلط کوتاه شدن قد در بدنسازی - نمناک

نمناک ورزشرشته های ورزشی باور غلط کوتاه شدن قد در بدنسازی استخوان های دراز بدن صورت می گیرد و بدنسازی می تواند به این فرآیند جهت بلندتر کردن قد کمک کند.

6. ۱۲ باور اشتباه و نادرست در بدنسازی که همواره وجود دارد

28 آوريل 2014 در این بخش قصد داریم به باور‌های نادرست متداول در باره بدن سازی اگر نتایج حاصل از تمرین رضایت بخش نیست بجای کمیت به کیفیت تمرینات توجه کنید. بدن سازانی که چند سالی‌ است تمرین میکنند را اذیت کند،ولی‌ حقیقت دارد.

7. دانستنی های بدنسازی؛ حقایقی که هر بدنساز باید بداند | چطور

5 فوریه 2018 به عنوان مثال یکی از تصورات غلط در مورد تغذیه‌ی بدنسازان این است: «پرهیز اگر بدنساز نتواند با گذشت زمان وزنه‌ی تمرینی خود را سنگین‌تر کند، امکان تا ۸۰ گرم پروتئین کافی است؛ در حالی‌که ثابت شده است این باور غلط است. . باید توجه داشت که استراحت نیز به اندازه‌ی شدت تمرینات در عضله‌سازی مؤثر است.

8. باورهای غلط در مورد دوره حجم و کات - کوکا

چاقی، یک بیماری همه گیر در جهان است و اکثر بدنسازان مبتدی و متوسط از این قاعده بنابراین فکر می کند که افزایش حجمی که پیدا کرده، همه ناشی از عضله است، در با این حال توجه داشته باشید که این کار فقط با کاهش مقدار کم کالری، موثر خواهد بود 

9. 12 باور غلط درباره تناسب اندام - سرپوش

11 آگوست 2018 به این ترتیب هر حرکتی که به صورت ریتمیک ضربان قلبتان را بالا برده با توجه به میزان فعالیت، آن‌ها تاثیر خود را بر روی سلامت ذهن و بدن خواهند داشت. . به تناسب اندام به باشگاه ورزشی رفته و با استفاده از وزنه، بدنسازی کنند.

10. بدن‌سازی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی‌پدیا برای ارجاع به منابع، با ارایهٔ منابع معتبر این مقاله را بهبود بخشید. محتویات این مقاله ممکن است غیر قابل اعتماد و نادرست یا جانبدارانه باشد یا قوانین حقوق در این زمان دو دنیای مجزا برای پرورش اندام وجود داشت : اروپا و آمریکا. اگر چه وی بسختی می‌توانست باور کند که پس از خداحافظی وی در ۱۹۷۶ م.

11. باورهای غلط در مورد حجم گیری - تمرینو

5 ژوئن 2016 برای یک بدنساز حرفه ای افزودن ۵۰۰ گرم یا حتی ۱ کیلوگرم در ماه کار فوق در این پدیده بدن در مقابل سنتز پروتئین مانع ایجاد می کند و افزایش 

12. 10 باور غلط درباره ورزش - الف

2 آوريل 2018 باور‌های غلط در خصوص ورزش کردن شما را به این اشتباه می‌اندازد که می‌توانید ۶– خانم‌ها اگر بدنسازی و تمرین با وزنه کنند دارای اندام عضلانی و مردانه می‌شوند باور درست یا غلط باشد چنانچه در دوران حجم به سر می‌برید توجه داشته باشید 

13. 150 باور غلط در بدنسازی - مکملها

13 مارس 2015 در این مقاله قصد داریم به صورت نکات کوتاه این باور‌های غلط را برای شما بدن سازانی که قصد عضله‌ سازی دارند باید پروتئین بیشتری مصرف کنند.

14. باورهای غلط برای تناسب اندام | شبکه‌های اجتماعی جای متخصصان را

24 مه 2017 تندرستی » باورهای غلطی این روزها در میان بانوانی که به فیتنس روی آورده‌اند، در مکمل‌های خوراکی برای رسیدن به تناسب اندام زودهنگام را نیز مورد توجه قرار داده‌اند و مربیان دارای کارت بدنسازی دریافت کنند تا به وزن ایده آل دست یابند.

15. مکمل های غذایی مجاز در بدنسازی و پرورش اندام | شرکت ارتباطات زیر ساخت

متاسفانه، بسیاری از بدنسازان تصور می کنند که با وجود عادتهای غذایی بد و با این وجود، به نظر من، تعداد انگشت شماری مکمل برای موفقیت در بدنسازی ضروری هستند. . دلیل اصلی باور من به عالی بودن این مکمل، توانایی آن در تقویت سیستم ایمنی و با مشاهده تاثیرات مثبت در بیماران دچار سوختگیهای حاد، گلوتامین توجه زیادی را به 

16. رژیم‌های بدنسازی، مفید یا مضر؟ - تبیان

13 فوریه 2008 این رژیم غذایی روزانه‌ای است که در برخی باشگاه‌های بدنسازی و پرورش اندام به خودنگاه در خصوص مربیانی که چنین رژیم‌هایی را به ورزشکار پیشنهاد می‌ کنند، گفت: "بیشتر این "دریافت پروتئین اضافی به وسیله رژیم‌های غذایی غلط یا مکمل‌های رژیم‌های غذایی باید با توجه به سن، جنسیت، زمان رشد ، بیماری‌ها و مواردی 

17. فرارو | از حسادت‌های زنانه تا پیشنهادهای بی شرمانه!

20 جولای 2018 بدنسازی، فیتنس و زیبایی اندام زنان؛ جدا از همه مشکلاتی که آن‌ها برای ورزش کردن بعضی از مردان و نگاهی که سایر زنان در کوچه و خیابان، خانه، دوست و آشنا و فامیل دارند مکمل‌ها را درست مصرف کنند و هرگز تلاش نکنند که راه صدساله را در یک شب طی کنند . با دیدن عکس‌های مدلینگ‌های خارجی بیشتر به این باور می‌رسند.

18. دانلود کتاب صفر تا صد فیتنس - باورهای غلط بدنسازی - انواع تیپ

دانلود کتاب صفر تا صد فیتنس - باورهای غلط بدنسازی - انواع تیپ های بدنی - رژیم غذایی به Zyzz را از افرادی دانست که با داشتن بد ترین ژنتیک کار خودشان را شروع کردند. و به یک فیتنس مدل تبدیل شود و به همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفت. Zyzz در این کتاب فوق العاده به صورت مختصر و مفید و کوتاه، خلاصه‌ی تمام نکاتی 

19. ﭼﮑﯿﺪه ﻣﻘﺪﻣﻪ

ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺷﺪﯾﺪ ﺟﻮاﻧﺎن ﺑﺮاي داﺷﺘﻦ ﺗﻨﺎﺳﺐ اﻧﺪام و ﺑﺎورﻫﺎي ﻏﻠﻂ در زﻣﯿﻨﻪ ﻣﺼﺮف آﻧﺎﺑﻮﻟﯿﮏ اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪﻫﺎ از دﻻﯾﻞ ﻣﻬﻢ رﻓﺘﺎري. ﻣﺼﺮف اﯾﻦ ﻣﻮاد ﻣﯽ. ﺑﺎﺷﺪ ﮔﺰارش ﮐﺮدﻧﺪ. ﮐﻪ. از اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪﻫﺎي آﻧﺎﺑﻮﻟﯿﮏ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ. ﮐﻨﻨﺪ . ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪ. آﻧﺎﺑﻮﻟﯿﮏ ﻣﺼﺮﻓﯽ آﻧ. ﺎدرول ﺑﻮد ﺗﻮﺟﻪ. ﺑﻪ. ﻇﺎﻫﺮ. ﺑﺪﻧﯽ. ﺑﻪ. وﺳﯿﻠﻪ. اﻓﺰاﯾﺶ. ﺣﺠﻢ. و. ﺗﻮده. ﻋﻀﻼﻧﯽ. اﺳﺖ اﯾﻦ اﻣﺮ. ﺑﺎﻋﺚ. اﻓﺰاﯾﺶ. ﺷـﯿﻮع. اﺧﺘﻼﻻت. ﺗﻐﺬﯾﻪ. اي . ﺗﻮﺳـﻂ ﺑﻬﺘـﺮﯾﻦ دوﺳـﺖ ﺑﺪﻧﺴـﺎز. (. ﺑﻠـﻪ. -. ﺧﯿـﺮ. ).

20. بدنسازی بدون مکمل و دارو تاثیر دارد؟ - های فیتنکس

در نتیجه ، تقاضا برای تغییر ظاهری بدن بسیار زیاد است و در این راستا افراد فرد لاغر چه خانم و چه آقا ، برای افزایش وزن نیاز دارد که عضله سازی کند نه چربی سازی فقط به افزایش کالری دریافتی توجه دارند و حتی در حالت خوشبینانه ، این مقدار . شاید باور بدنسازی طبیعی بدون مکمل ، و یا افزایش حجم بدون مکمل برای شما سخت باشد 

21. دانستنی های غلط در مورد ورزش پرورش اندام - پارس ناز

دانستنی های غلط در مورد ورزش پرورش اندام,در این مقاله با باور های رایج و غلطی که در مورد پرورش اندام وجود دارد آشنا خواهید شد پرورش اند. نکته مهم این است که به آنچه شایعه می‌شود توجه نکنید. سعی کنید از اطلاعات بیماران بیش فعال باید ورزش کنند.

22. عوارض وحشتناک مصرف هورمون های بدنسازی - آفتاب

19 سپتامبر 2017 این یکی از باورهای اشتباه در بسیاری از باشگاه هاست و برخلاف تصور عموم این هستند، بدون توجه به عوارض هورمون ها و فقط برای رسیدن به هدف کاذبی که در سر زمانیکه فردی خودسرانه شروع به مصرف استروئیدهای آنابولیک می کند، 

23. ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺍﻧﺪﺍﻡ - Magiran

9 آوريل 2013 5 ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺮﭼﺴــﺐ ﻣﻜﻤﻞ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﺁﻟﻮﺩﮔﻰ ﺑﻪ ﻣﻮﺍﺩ ﻣﻤﻨﻮﻋﻪ. ﺍﻫﻤﻴــﺖ ﺯﻳــﺎﺩﻯ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ، ﺩﺭ ﭘﻲ ﺗﺒﻠﻴﻐﺎﺗﻲ ﻛﺎﺫﺏ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺷﮕﺎﻩ ﻫﺎ ﺭﻭﻱ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﻧﺪ. ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺭ ﺑﺪﻧﺴــﺎﺯﻱ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﻧﻘﺶ ﺑﺴﺘﻪ ﺍﺳــﺖ ﻛﻪ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻜﺴﺘﻦ ﺍﻳﻦ ﺗﺼﺎﻭﻳﺮ ﻧﺎﺩﺭﺳﺖ. ﺑﺎﻳﺪ ﺍﻃﻼﻉ .. ﺩﺭ ﺷــﺮﺍﻳﻄﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺑــﺎﻭﺭ ﺍﻛﺜﺮ ﻗﺮﻳــﺐ ﺑﻪ ﺍﺗﻔﺎﻕ.

24. کتاب کاله | پنج دستگاهی که نباید در باشگاه استفاده کنید (و

8 نوامبر 2017 دستگاه‌های بدنسازی خیلی ساده هستند، ساده‌تر از آن چیزی هستند فکر کنید. در واقع این روزها به حدی ساده شده‌اند که چندان هم برای‌تان مفید نیستند.

25. بعد از ورزش چقدر پروتئین مصرف کنم؟ - فیتامین

29 دسامبر 2017 بسیاری از کارشناسان و متخصصان بر این باور بودند که مصرف ۲۰ گرم پروتئین وی با توجه به نتایج به‌دست آمده بهتر است با مقدار ۳۰ گرم پروتئین بعد از تمرین خداحافظی باید بیشترین مقدار مصرف پروتئین را انتخاب کنید؛ حتی اگر این کار اشتباه باشد! فواید و مضرات آب کرفس برای لاغری و بدنسازی.

26. قرص‌های لاغری - آکادمی تن ورز | آموزش بدنسازی و رژیم غذایی

21 ژانويه 2018 بنابراین، اندکی بیشتر به این موارد توجه کنید. در اینجا به باورهای غلط رایجی در مورد قرص‌ های لاغری خواهیم پرداخت. زمانی که شما از حقیقت حقیقت: آندینگ می‌گوید: “عصاره چای سبز ممکن است کاهش وزن را تسریع کند.” اما استفاده 

27. باورهای غلط درباره آکنه را به فراموشی بسپارید

باور غلط:ترکاندن جوش، زیاد بد نیست. این کار، یک اشتباه بزرگ است. زخم ایجاد شده به واسطه ترکاندن یک جوش باعث می شود باکتری های بیشتری به درون زخم راه پیدا کنند و التهاب بدتر شود.

28. باور های غلط درباره زنان

راستش بیشتر این باورهای غلط رو من ندارم. در مورد همین ترسو بودن هم، زنها هر چند در مواردی خیلی بیشتر از مردان، واکنش همراه با وحشت نشان می دهند، ولی در مواردی هم خیلی از مردها، شجاعت دارن.

29. ۵ باور غلط در مورد تنهایی - BBC News فارسی

به این معنا که اطرافیانت واقعا تو را درک نمی‌کنند و تو آن رابطه معنی‌داری را که می‌خواهی، با آن‌ها نداری.

30. بدنسازها به این باورهای غلط توجه کنند

نکات بسیار مناسب برای کسانی که به بدنسازی می روند و دوست دارند که بدنی سالم بدون استفاده از

31. باورهای غلط در زندگی زناشویی - بی کلک

برخی زوج ها به خاطر این باور غلط به خصوص در محیط کاری مشترک به رقابت با یک دیگر می پردازند و از حقوق گرفته تا پست و مقام سعی می کنند از هم پیشی بگیرند .

32. 12 باور غلط اما رایج درباره زنان که علم آن ها را رد کرده

از قرار معلوم هنوز هیچ کس موفق نشده بفهمد زن ها واقعا چه می خواهند! با این حال، کلیشه ها و باورهای غلط زیادی درباره ی زنان وجود دارد که بسیاری از مردم به آن ها اعتقاد دارند.

33. ادامه باورهای غلط در مورد تصمیم به ازدواج | سلامت دات لایف

باور های غلط در مورد تصمیم به ازدواج. همرهان عزیز سلامت دات لایف ، با ادامه ی مطالب قسمت اول باورهای غلط در مورد ازدواج در خدمت شما هستیم :. تفکر غلط شماره ۳)

34. آموزش آرایش در خانه و آشنایی با باورهای غلط آرایشی

این مسأله جزء باورهای غلط آرایشی محسوب می شود. اگر قلباً دوست دارید لوازم آرایشی گران قیمت بخرید اما پول کافی ندارید، ما به شما این نوید را می دهیم که همیشه قیمت بالا نشانه بهترین کیفیت نیست.

35. در ارتباط عاشقانه با همسرتان این باورهای غلط را فراموش کنید

به عنوان مثال مردان تمایل دارند درباره موضوعاتی صحبت کنند که زنان نسبت به آن اطلاعات کمتری دارند، و از این طریق به آنها اثبات کنند که بالاتر و برتر هستند.

36. این باورهای غلط درباره سلامتی را دور بریزید

اصلاح باورهای غلط درباره سلامتی. باورهای غلط زیادی درباره سلامتی وجود دارد که نسل به نسل منتقل شده و اغلب در آن ها فرق بین واقعیت و تخیل نادیده گرفته می شود. در این مطلب چند مورد از رایج ترین باورهای غلط درباره سلامتی را

37. 6 باور غلط در سئو سایت (قسمت دوم) | هایبرد

امیدوارم از این مقاله که ادامه مقاله باورهای غلط در سئوی سایت بود لذت برده باشید و امیدوارم شما را به خوبی با باورهای غلط در سئوی سایت آشنا کرده باشم.

38. باور های اشتباه در مورد همه چیز

- اگر پاسخ شما به این سؤالات مثبت است ، بدانید تنها نیستید.متأسفانه این باورهای غلط شیوع بالائی در جامعه دارد. در اینجا به ذکر چند مورد از این باورهای غلط می پردازم.

39. عقب ماندگی نوزاد با این اشتباه باورنکردنی

این روانشناس معتقد است مادرانی که زایمان‌های زودرس را تجربه می‌کنند و اصرار دارند تا فرزند خود را در روزهای خاصی به دنیا آورند علاوه بر دردهایی که به دلیل زایمان تجربه می‌کنند مشکلات بسیار

40. باورهای غلط در مورد LCD • وبلاگ عارف رایانه

باورهای غلط در مورد مانیتورهای lcd. بیش از یک دهه است که مانیتور های lcd به بازار امده اند و جای مانیتور های crt را پر کرده اند.

41. ده باور غلط در ورزش بدنسازی

خیر – این تصوری است که از سالهای گذشته در اذهان مردم به جا مانده در صورتیکه کار با وزنه موجب تحریک بدن به ترشح هورمون رشد و تراکم استخوانها میشود حتی به اثبات رسیده که در سنین نزدیک به بلوغ کار

42. در ارتباط عاشقانه با همسرتان این باورهای غلط را فراموش کنید

به عنوان مثال مردان تمایل دارند درباره موضوعاتی صحبت کنند که زنان نسبت به آن اطلاعات کمتری دارند، و از این طریق به آنها اثبات کنند که بالاتر و برتر هستند.

43. ۱۲ باور غلط اما رایج درباره زنان که علم آن ها را رد کرده

از قرار معلوم هنوز هیچ کس موفق نشده بفهمد زن ها واقعا چه می خواهند! با این حال، کلیشه ها و باورهای غلط زیادی درباره ی زنان وجود دارد که بسیاری از مردم به آن ها اعتقاد دارند.

44. این باورهای غلط درباره سلامتی را دور بریزید

اصلاح باورهای غلط درباره سلامتی. باورهای غلط زیادی درباره سلامتی وجود دارد که نسل به نسل منتقل شده و اغلب در آن ها فرق بین واقعیت و تخیل نادیده گرفته می شود. در این مطلب چند مورد از رایج ترین باورهای غلط درباره سلامتی را

45. باورهای غلط درباره آکنه را به فراموشی بسپارید

باور غلط:ترکاندن جوش، زیاد بد نیست. این کار، یک اشتباه بزرگ است. زخم ایجاد شده به واسطه ترکاندن یک جوش باعث می شود باکتری های بیشتری به درون زخم راه پیدا کنند و التهاب بدتر شود.

46. باور های غلط درباره زنان

راستش بیشتر این باورهای غلط رو من ندارم. در مورد همین ترسو بودن هم، زنها هر چند در مواردی خیلی بیشتر از مردان، واکنش همراه با وحشت نشان می دهند، ولی در مواردی هم خیلی از مردها، شجاعت دارن.

47. باورهای غلط درباره تعرض جنسی به کودکان

خانم خورشیدی بعضی باورهای غلط در این خصوص را برشمرده‌اند که با توجه به آنها می‌توان بسیاری از دغدغه‌های ذهنی واقعی یا کاذب در این زمینه را از بین برد.

48. آموزش آرایش در خانه و آشنایی با باورهای غلط آرایشی

فقط هر روز به خوبی صورت تان را بشویید و از تمیز بودن برس ها و فرچه های آرایشی تان اطمینان حاصل کنید. لوازم آرایشی منقضی نمی شوند. این هم از آن باورهای غلط آرایشی بسیار خطرناک است.

49. ۱۲ باور غلط اما رایج درباره زنان که علم آن ها را رد کرده

به علاوه، زن ها بهتر می توانند خود را با زندگی وفق دهند و هر نوع مشکلی را تحمل کنند. به اعتقاد دانشمندان، علت این مسأله به کروموزوم xx در دی‎ان‎ای زن ها بر می گردد.

50. ۵ باور غلط در مورد تنهایی - BBC News فارسی

به این معنا که اطرافیانت واقعا تو را درک نمی‌کنند و تو آن رابطه معنی‌داری را که می‌خواهی، با آن‌ها نداری.

51. ده باور غلط در ورزش بدنسازی

خیر – این تصوری است که از سالهای گذشته در اذهان مردم به جا مانده در صورتیکه کار با وزنه موجب تحریک بدن به ترشح هورمون رشد و تراکم استخوانها میشود حتی به اثبات رسیده که در سنین نزدیک به بلوغ کار

52. باورهای غلط درباره تعرض جنسی به کودکان

خانم خورشیدی بعضی باورهای غلط در این خصوص را برشمرده‌اند که با توجه به آنها می‌توان بسیاری از دغدغه‌های ذهنی واقعی یا کاذب در این زمینه را از بین برد.

53. باورهای اشتباه در مورد از بین بردن شپش کودکان که باید

متاسفانه برای درمان شپش سر کودکان از روش های شیمیایی و غلط استفاده می شود. در ادامه این مطلب، باورهای اشتباه و البته مضر برای درمان شپش سر را ارائه کرده ایم.

54. » 12 باور غلط اما رایج علمی که شاید شما هم به آن ها اعتقاد

به همین دلیل گاهی چیزهایی که در مدرسه آموخته ایم یا باور عمومی هستند، در حقیقت کاملا اشتباهند. در ادامه به تعدادی از این باورهای غلط علمی درباره ی انسان و حیوانات می پردازیم.

55. اعتدال - ۳۱ اشتباه تاریخی که باورشان کرده‌ایم - صاحب‌خبر

۳۱ اشتباه تاریخی که باورشان کرده‌ایم در این مطلب ۳۱ مورد تاریخی که باورهای غلط و رایج میان مردم بوده را بررسی کرده‌ایم.

56. الف - باورهای غلط درباره تعرض جنسی به کودکان - صاحب‌خبر

باورهای غلط درباره تعرض جنسی به کودکان در مورد تعرض جنسی به کودکان مانند سایر معضلات اجتماعی باورهای غلطی وجود دارد که مانع بسیار بزرگی بر سر راه پیشگیری و حذف آن است.

57. باورهای غلط در مورد ازدواج

خود را محکوم به عمل به تصمیم قبلی و ادامه زندگی می دانند. نکته قابل توجه و مهم این است که در هر حال هر انسانی حق تجدید نظر در تصمیم گیری های خود را دارد، چه درست تصمیم گیری کرده باشد و چه غلط.

58. باورهای غلط در مورد ازدواج

این افسانه باعث می شود که افراد از پذیرش مسئولیت شکست در روابط و همچنین، در کمک به رشد رابطه شانه خالی کنند. این باور موجب امتناع افراد از حضور در جلسات مشاوره پیش از ازدواج می شود.

59. باورهای غلط درباره دفاتر کار استارت‌آپی را کنار بگذارید

توجه به حریم خصوصی. مشخص نیست از چه زمانی طراحان دفاتر شرکت‌های بزرگ به این فکر افتادند که مکان‌های عمومی را برای کارهای شخصی تعبیه کنند.

60. باورهای غلط در باره راه های پیشگیری از حاملگی در بریتانیا

بنا به یک نظرسنجی جدید در بریتانیا باورهای غلط در باره راه های جلوگیری از بارداری در این کشور احتمالا هنوز

61. باورهای درست و غلط برای درمان زخم باز | علت درمان نشدن زخم

باورهای درست و غلط برای درمان زخم باز. از پانسمان گاز تمیز، محلول های ملایم و موچین استریل برای تمیز کردن و درمان زخم باز استفاده می شود.. استفاده از یک روش درست برای درمان زخم باز می تواند به معنای تفاوت بین بهبود سریع و

62. 6 اشتباه و باور غلط درباره استرس

بیایید نگاهی به این افسانه‌های استرسی بیندازیم. افسانه ۱: استرس برای همه یکسان است. این جمله کاملاً غلط است. استرس برای هر یک از ما متفاوت است.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 619
کل نظرات : 1
بازدیدکنندگان امروز : 4
بازدیدکنندگان دیروز : 5
بازدید امروز : 4
بازدید دیروز : 10
کل بازدیدکنندگان : 866
کل بازدیدها : 2710